Eidsvold Idrætsforening

Kontakt

Kontakt
  Navn Funksjon Mobil Mail
Hovedstyret Kai Robert Hallberg Leder 91 756 772 leder@eidsvold-if.no
    Nestleder   nestleder@eidsvold-if.no
  Rolf Lie Styremedlem, Økonomiansvarlig 91 633 204 okonomi@eidsvold-if.no
  Monica Martinsen Trana Styremedlem, Sekretær   kontakt@eidsvold-if.no
  Monica Berg Hansen Styremedlem   styremedlem1@eidsvold-if.no
    Styremedlem    
  Edgar Fossheim Styremedlem, Gruppeleder Hopp 90 587 840 edgar.fossheim@outlook.com
  Asbjørn Brandlistuen Styremedlem, Gruppeleder Fotball   leder.fotball@eidsvold-if.no
  Jan-Erik Pedersen Styremedlem, Gruppeleder Håndball 91 537 899 leder.handball@eidsvold-if.no
  Anne Haugstulen Styremedlem, Gruppeleder Vandrelag 90 507 840 ahaugstulen@gmail.com
         
  Harals Røsand Varamedlem Hopp    
  Olav Berg Varamedlem Vandrelag    
  William Ildahl Varamedlem Håndball   sportsligleder.handball@eidsvold-if.no
         
EIF Fotball Asbjørn Brandlistuen Gruppeleder 91 641 774 leder.fotball@eidsvold-if.no
    Nestleder    
  Stian Sund Sportslig ansvarlig 97 734 620 stiansund80@hotmail.com
  Tina  Administrasjon   kontakt.fotball@eidsvold-if.no
  Kristen Misund Styremedlem 93 462 419 kristen@raaholtfysioterapo.no
         
EIF Håndball Jan-Erik Pedersen Gruppeleder 91 537 899 leder.handball@eidsvold-if.no
  Joackim Slommerud Nestleder   nestleder.handball@eidsvold-if.no
  William Ildhal Sportslig Leder 97 965 467 sportsligleder.handball@eidsvold-if.no
  Marian Helberget Sekretær 45 240 560 handball@eidsvold-if.no
    Arrangement    
         
  Anne Brodshaug Berger Økonomi 98 225 280 okonomi.handball@eidsvold-if.no
  Tone Tveter Dommerkontakt 97 715 415 dommerkontakt.handball@eidsvold-if.no
  Thomas Bjørge Materialforvalter 90 141 230 materialforvalter.handball@eidsvold-if.no
         
EIF Vandrealg Anne Haugstulen Gruppeleder 90 174 192

ahaugstulen@gmail.com

  Olav Berg Nestleder 97 171 047
o-berg@bbnett.no
 
         
         
EIF Hopp Edgar Fossheim Gruppleder 90 507 840 edgar.fossheim@outlook.com
  Tone Pedersen Nestleder    
  Torgeir Martinsen Stryemedlem, Sportslig    
  Øyvind Cock Olsen Styremedlem, Økonomi    
         
Generelle Medlem EIF Om medlemskap og pålogging   medlem@eidsvold-if.no
henvendelser      
  Økonomi Om mottatt faktura, generelle henvendelser fra okonomi@eidsvold-if.no
    leverandører.    

EIDSVOLD IDRÆTSFORENING
NYVEGEN 37
2070 RÅHOLT
Org.nr 971 270 551

kontakt@eidsvold-if.no

Flest mulig, lengst mulig i EIF!

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products